Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» є учасником карткової платіжної системи VISA (Visa International Service Association)

Послуги, які надає компанія: емісія міжнародних платіжних карток та еквайрингова діяльність щодо обслуговування міжнародних платіжних карток VISA інших українських та іноземних банків у власній мережі банкоматів, у відділеннях Банку та Інтернет мережі.

Порядок здійснення переказу коштів: переказ коштів здійснюється у відповідності до правил МПС із дотриманням вимог нормативно-законодавчих документів України. Операція здійснюється за допомогою  електронно-платіжного засобу (пластику чи віртуального номеру картки). 

Строки зарахування коштів одержувачем: зарахування коштів одержувачам відбувається протягом періоду від 1 до 30 календарних днів у відповідності до правил МПС (залежить від країни та терміналу, де здйснюється операція, обслуговуючого даний термінал банку; тип операцій щодо зарахування коштів).

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори: фізичні, юридичні особи та фізичні-особи підприємці, на користь яких здійснюються перекази коштів.

Вартість  послуг переказу коштів: згідно Тарифів АТ «Універсал Банк» на розрахунково-касове обслуговування для фізичних осіб. Діючі Тарифи Банку знаходяться за посиланням:  http://www.universalbank.com.ua/terms-and-tariffs

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами: здійснюється у відповідності до Правил користування ЕПЗ (електронними платіжними засобами).Види валют переказу коштів:

  • На території України всі розрахунки відбуваються у національній валюті, не залежно від валюти рахунку
  • Якщо операція здійснена закордоном, або торгова точка зареєстрована закордоном, то розрахункова валюта буде EUR, USD.

Офіційна адреса та сайт компанії:

900 Metro Center Boulevard, Forest City, California 94404, USA, («VISA»)

Офіційний сайт - www.visa.com.ua

Представництво в Україні:01601, Україна, м.Київ, вул.Шовковична, 42-44, бізнес-центр «Горизонт», оф.12В .

Тел. (044) 490-69-00

Факс: (044) 490-69-09