Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року.

Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 024 від 18 жовтня 2012 року.

Universal Bank є Агентом Фонду з виплати відшкодувань. 


Відеоролики з питань функціонування ФГВФО

 • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року №996/98 та функціонує на засадах, встановлених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
 • Фонд є державною, спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.
 • Основною метою діяльності Фонду в Україні є захист прав та інтересів фізичних осіб – вкладників банків, філій іноземних банків.
 • Фонд гарантує кожному вкладнику банка – учасника Фонду відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 000 гривень*.
 • Інформація для вкладників на офіційному веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб www.fg.gov.ua/dlia-vkladnykiv/umovy-harantuvannia
 • Перелік умов, за яких Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не відшкодовує кошти, на офіційному веб-сайті http://www.fg.gov.ua/dlia-vkladnykiv/koshty-iaki-fond-ne-vidshkodovuie

Умови виплати гарантованих сум відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб:

 • Під час тимчасової адміністрації вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами за договорами, строк дії яких закінчився станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, та за договорами банківського рахунку з урахуванням вимог Закону України про систему гарантування вкладів фізичних осіб.
 • У разі розміщення декількох вкладів в одному банку, філії іноземного банку, гарантується сума усіх вкладів, але не більше гарантованої суми.
 • Виплата гарантованих сум за рахунок коштів Фонду здійснюється тільки в національній валюті у готівковій або безготівковій формі за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Для отримання детальної інформації щодо порядку гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, звертайтесь до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за наступними реквізитами:

 • Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308 108, (044) 333-36-55 (безкоштовно в Україні)
 • Адреса офіційної сторінки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua
 • Місцезнаходження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Свідоцтво Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Завантажити тут
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб
Завантажити тут

* Рішення Адміністративної Ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21.08.2012 №27 «Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами».