Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року.

Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 024 від 18 жовтня 2012 року.

Universal Bank є Агентом Фонду з виплати відшкодувань. 


  • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року №996/98 та функціонує на засадах, встановлених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
  • Фонд є державною, спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.
  • Основною метою діяльності Фонду в Україні є захист прав та інтересів фізичних осіб – вкладників банків, філій іноземних банків.
  • Інформація для вкладників розміщена на офіційному веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в розділі «Захист прав вкладників»  
  • Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за вкладами в сумі до 200 000 гривень в порядку та на умовах встановлених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб*

    * Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Для отримання детальної інформації щодо порядку гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, звертайтесь до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за наступними реквізитами:

  • Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308 108, (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку)
  • Адреса офіційної сторінки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua
  • Місцезнаходження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Свідоцтво Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Завантажити тут
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб
Завантажити тут
Об'ява для клієнтів
Завантажити тут