Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Шановний клієнтe!

Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще:)

Якщо у Вас є зауваження по роботі відділення, будь ласка, заповніть цю форму.

Ми зв‘ яжемося з Вами для вирішення питання в найкоротший термін.

Як запобігти шахрайським діям!

 • Якщо ви втратили / вкрали карту - негайно зверніться в банк для її блокування будь  - яким зручним для Вас способом:телефон контакт  - центру, месенджери, самостійно заблокувати картку в мобільному додатку.
 • Встановіть динамічний CVV на своїх картках в додатку monobank і нікому не надавайте інформацію, що стосується ваших карт і додатку.

 • Дані карти: CVV код, термін дії, PIN код - потрібні тільки вам для здійснення оплати в Інтернеті. Ніколи (!!!) не передавайте ці дані 3 - м особам. Навіть якщо вони представилися співробітниками банку, службої безпеки Банку, інше. ЦЕ ШАХРАЇ!

 • Якщо ви купуєте в Інтернеті, то ви повинні довіряти тому сайту, на якому вводите дані карти. Наприклад, сайт www.polychite1milliondollarov.com явно фішинговий/шахрайський і його мета зібрати з вас дані карти, щоб потім списати з неї гроші.

 • Якщо вам надходить вхідний дзвінок / повідомлення з банку, а не ви самостійно набрали банк або написали банку в звичний месенджер - ніколи нічого не повідомляйте, Наприклад, питання цікавить вас якась послуга чи ні. Ніяких кодів, ПІН-кодів, паролів, надісланих в SMS. НІЧОГО! Навіть якщо той, хто телефонує представляється службою безпеки і т.д.
 • Не вірте пропозиції отримати нічим необґрунтовану вигоду (оплата за участь в опитуваннях, виплати від урядів різних країн, виграш автомобіля і т.д.).Як відомо "безкоштовний сир тільки в мишоловці". Читаючи або дивлячись відео про "акції / схемою" "мега / 100% го заробітку" - будьте впевнені, що в підсумку вас попросять оплатити "невелику" (або більшу) комісію ввівши дані карти і підтвердивши платіж. І будуть просити до тих пір, поки Ви або не схаменетесь, або у вас не закінчаться гроші на картці.
 • Не вірте пропозиції про продаж товару за заниженою ціною.Кожен товар має свою ціну і, наприклад, смартфон ціною 15 000 грн, не може продаватися за 7 000 грн. Звичайно, вам може і пощастить і це буде реальна угода, але статистика поки не на користь цього твердження;) В даному випадку шахраї можуть зажадати від Вас повну передоплату і не вислати товар. Або відправити вам фейкове посилання на відомий ресурс для оплати (зробити підроблений сайт відомої організації). Після оплати на такому підробленому ресурсі Ви втратите гроші і не отримаєте товар.

          

 • Якщо вам дзвонять і повідомляють, що з вашої картки списали / списуються гроші і просять назвати дані карти / натиснути кнопку підтвердити в додатку / зробити переказ грошей з вашої картки на "захищену карту" / поповнити Ваш номер телефону - ЦЕ ДЗВОНЯТЬ ШАХРАЇ (!).
 • Вас будуть квапити передати дані картки, перевести гроші і ще мільйон різних варіантів отримати доступ до ваших грошей. Головне правило - зупиніться, подумайте, самі зв'яжіться з банком і проконсультуйтеся.

 • Родичі в біді. Якщо вам в соціальних мережах пишуть друзі / родичі / знайомі з проханням допомогти грошима - не поспішайте переводити гроші. Спробуйте перевірити хто саме вам пише. Шахраї можуть зламати акаунт вашого знайомого і намагатися виманити у вас гроші. Задайте 1-2 запитання, відповіді на які може знати тільки ця людина або наберіть його по телефону, щоб переконатися, що вам пишуть не шахраї.

Що робити, якщо ви стали жертвою шахрайства?

 • Заблокувати картку.
 • Звернутися до правоохоронних органів та в кіберполіцію на сайті: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/. Досить вибрати "Зворотній зв'язок".
 • Банк буде сприяти слідчим діям і надасть всю інформацію тільки по запиту правоохоронних органів.

Контакти Банку для загальних питань:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УНІВЕРСАЛ БАНК»

Юридична адреса та фактичне місцезнаходження: 04082, Київ, Україна, вул. Автозаводська 54/19

Call центр Universal Bank: 0 800 300 200

Для дзвінків з-за кордону: +38044 391 5 391
Call центр monobank: 0 800 205 205

Корпоративна поштова скринька: [email protected]
Електронна адреса для зворотнього зв´язку:[email protected]

Для представників ЗМІ: [email protected]

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності Банку:
Національний банк України.
Адреса Національного банку України: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9 Контактний телефон: 0800 505 240

Довідник банків України