Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» - являється учасником карткової платіжної системи Master Card

Послуги, які надає компанія: Емісія міжнародних платіжних карток та еквайрингова діяльність щодо обслуговування міжнародних платіжних карток Master Card інших українських та іноземних банків у власній мережі банкоматів, у відділеннях Банку та Інтернет мережі.

Порядок здійснення переказу коштів: Переказ коштів здійснюється у відповідності до правил МПС із дотриманням вимог нормативно-законодавчих документів України. Операція здійснюється за допомогою  електронно-платіжного засобу ( пластику чи віртуального номеру картки). 

Строки зарахування коштів отримувачем: Зарахування коштів одержувачам відбувається протягом періоду від 1 до 30 календарних днів у відповідності до правил МПС (залежить від країни та терміналу, де здйснюється операція, обслуговуючого даний термінал банку; тип операцій щодо зарахування коштів)

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори: Фізичні, юридичні особи та фізичні-особи підприємці, на користь яких здійснюються перекази коштів.

Вартість  послуг переказу коштів : згідно Тарифів АТ «Універсал Банк» на розрахунково-касове обслуговування для фізичних осіб. Діючі Тарифи Банку знаходяться за посиланням: http://www.universalbank.com.ua/terms-and-tariffs

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами: здійснюється у відповідності до Правил користування ЕПЗ.


Види валют переказу коштів:

  • На території україни всі розрахунки відбуваються у національній валюті, не залежить вд валюти рахунку
  • Якщо операція здійснена закордоном, або торгова точка зареєстрована закордоном, то розрахункова валюта може бути USD або EUR. Залежить від країни реєстрації торгової точки.

Офіційна адреса та сайт компанії:

2000 Purchase Street, Purchase NY 10577 USA

https://www.mastercard.ua/

0 800 30 30 07