Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот
Наші переваги
 • Найвищий рейтинг надійності банківських вкладів «5»
 • Ми - у ТОП рейтингів надійних банків України

Про нас

 • Universal Bank – надійний банк, що більше 20 років працює на ринку України.
 • Ми – сучасний універсальний банк, що надає широкий спектр послуг фізичним і юридичним особам. Наш стратегічний напрямок - якісне обслуговування українського бізнесу.
 • Наше бачення – органічне зростання, що базується на бездоганній репутації та високому професіоналізмі нашої команди.
 • Наше завдання – постійно покращувати банківські відносини з нашими клієнтами на всіх рівнях співпраці з ними.
 • Статутний капітал банку складає -  4 202 671 970 грн. ми є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та маємо високий довгостроковий кредитний рейтинг з відміткою «uaAAА» за оцінкою «Кредит Рейтинг».

Наші цінності

 • Доступність для клієнтів
  завжди поруч та раді допомогти
 • Прозорість на всіх рівнях діяльності
  ми постійно прагнемо новацій для покращення нашої справи та самовдосконалення
 • Довіра та повага до людей
  ... до наших колег, до клієнтів, до наших співгромадян. Якщо існує довіра, можливо досягти будь-яких вершин
 • Командна робота
  досягаємо успіху завдяки командній роботі
 • Ефективність
  ми завжди прагнемо досягти наших цілей
 • Якість
  наша мета—досконалість у всьому
 • Соціальна відповідальність
  наш соціальний внесок завжди є складовою нашої діяльності

Наші досягнення

В квітні 2018 журнал «Бізнес» опублікував щорічні результати дослідження «Фінансовий Оскар»,  у якому наш банк традиційно став лауреатом нагороди. Ми повторили успіх минулого року в ТОП-5 номінантів "Вибір населення" - таку високу позицію наш банк зайняв за досягнення в сфері обслуговування фізичних осіб та притягнення депозитів.

31 серпня 2018 року агенція "Кредит-Рейтинг" оголосила результати перегляду рейтингів надійності депозитів, наданих раніше українським банкам. Universal Bank вкотре підтвердив найвищу надійність банківських вкладів - на рівні "5"

Наприкінці жовтня журнал «Бізнес» опублікував результати дослідження «Фінансовий Оскар 2017. Перше півріччя». Наш банк вперше увійшов до ТОП-5 номінації “Вибір населення” 

29 березня 2018 року агенція «Кредит-Рейтинг» підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг Universal Bank на рівні uaAA з півищенням прогнозу на «позитивний».

У вересні 2017 року Universal Bank увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності малих та середніх роздрібних банків за даними видання «Деньги»

Наприкінці квітня 2017 р. Universal Bank увійшов до ТОП-20 рейтингу «50 провідних банків України» за результатами щорічного дослідження, проведеного інформаційним агентством «Фінансовий клуб»

За результатами 2 кв. 2017 року Universal Bank увійшов до ТОП-20 рейтингу стійкості банків, складеного фінансовим порталом «Мінфін»

Universal Bank увійшов до ТОП-25 рейтингу життєздатності українських банків-2017 за версією незалежного бізнес-порталу Mind

Наприкінці квітня 2016 року Universal Bank увійшов до ТОП-10 наднадійних банків за версією видання «Личный счет»

За підсумками 1 кв. 2016 р. Universal Bank увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності найбільших та великих банків, складеного виданням «Деньги». При складанні рейтингу видання використовувало основні фінансові показники діяльності банків станом на 01.04.2016

За результатами рейтингу «Фінансовий Оскар. Осінь 2015», який був оприлюднений діловим виданням «Бізнес» 2 листопада 2015 року, Universal Bank увійшов до ТОП-10 банків у номінації «Корпоративний партнер», посівши шосту позицію. Дана номінація відображає найкращі результати в обслуговуванні корпоративних клієнтів

Наприкінці лютого 2015 р. Universal Bank увійшов до ТОП-20 роздрібних банків в Україні за версією видання «Фокус»

Наприкінці січня 2015 року видання «Forbes-Україна» визначило 20 найбільш стійких банків України серед найбільших та великих банків. За результатами комплексного оцінювання Universal Bank увійшов до двадцятки найстійкіших банків, посівши 14 місце в рейтингу

30 січня 2014 року Міжнародна компанія VISA International нагородила Universal Bank за визначний успіх у впровадженні та просуванні пакетів послуг для фізичних осіб Lucky Card. Було особливо відзначено таки характеристики пакету Lucky Card як яскравість тa привабливість для клієнтів

У грудні 2013 року Universal Bank отримав нагороду у номінації «Банк підприємців» за результатами Ukrainian Banker Awards 2013

1 лютого 2013 року Universal Bank увійшов до двадцятки найефективніших банків України за версією журналу Forbes Україна

У листопаді 2012 року Universal Bank став переможцем IV Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 2012" у номiнацiї "Кращий банк з депозитних програм для корпоративних клієнтів" за версією журналу «Банкиръ»

У грудні 2012 року фінансово-економічний тижневик "Інвестгазета" підвів підсумки діяльності українських банків, за якими Universal Bank став переможцем в номінації "Найдинамічніший банк"

У листопаді 2011 року Universal Bank став переможцем ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 2011" у номiнацiї «Найкращий інноваційний банк України» за версією журналу «Банкиръ»

У липні 2010 року Голова Правління Universal Bank Мілтіадіс Папаніколаоу посів 2-е місце у номінації «ТОП-10 найрезультативніших банківських менеджерів» в рамках рейтингу «Найкращі фінансисти-2010», проведеного авторитетним рейтинговим агентством «Эксперт Україна»

У липні 2010 року за результатами рейтингових досліджень економічної стабільності українських банків, проведеного щотижневиком «Контракти» у рамках проекту «Гвардия банков-2010», Universal Bank посів 2-е місце серед 50 банків, які увійшли до рейтингу

У квітні 2010 року Universal Bank одержав перемогу у номінації «Найбільш професійний банк – 2009» за результатами дванадцятого щорічного «Фінансового рейтингу» ділового тижневика «БИЗНЕС»

За даними рейтингової оцінки банків у 2009 році, проведеної рейтинговим агентством «Эксперт-Рейтинг», Universal Bank демонструє високий рівень надійності та є банком, який у короткостроковій перспективі здатний самостійно впоратись із впливом несприятливих факторів. Банку надано одну з найвищих оцінок рейтингу «А»

У грудні 2009 року Universal Bank посів 1-е місце за рівнем сервісу серед 25 найбільших банків України за версією журналу «Эксперт Украина»

У серпні 2009 року Universal Bank увійшов до ТОП-5 банків у рейтингу надійності депозитів українських банків за версією провідного економічного Інтернет-ресурсу «Економічна правда»FF

У грудні 2008 року комплексна комунікаційна кампанія Universal Bank (березень – серпень 2008 р.) була відмічена сріблом на престижному конкурсі маркетингової ефективності «EFFIE Awards Ukraine 2008» у категорії «Фінансові послуги»

У жовтні 2008 року за результатами щорічного конкурсу «MasterCard: Банк Року 2008» Universal Bank посів 2-е місце одразу у двох номінаціях:«Найдинамічніший банк 2008 року» та «Банківський продукт 2008 року»