Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Universal Bank змінив тип акціонерного товариства

7 липня 2009 року Національним банком України погоджено нову редакцію статуту Відкритого акціонерного товариства «Універсал Банк» у зв’язку з приведенням статуту у відповідність до вимог чинного законодавства та зміною назви банку на Публічне акціонерне товариство «Універсал Банк».

Рішення щодо зміни типу акціонерного товариства було прийнято 22 червня 2009 р. на зібранні акціонерів Universal Bank відповідно до Закону України «Про банки та банківську діяльність», а також у зв´язку з тим, що 29 квітня 2009 року набрав чинності закон «Про акціонерні товариства», що передбачає існування акціонерних товариств лише двох типів: приватних та публічних. Згідно цього закону, всім акціонерним товариствам, у тому числі і банкам, протягом 2 років від дня набрання чинності закону (тобто до 29 квітня, 2011) необхідно привести статути у відповідність з нормами закону.

Universal Bank є одним з багатьох банків в Україні, який прийняв рішення щодо зміни типу акціонерного товариства в Публічне акціонерне товариство.