Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Спеціальна пропозиція по депозитах: «45 днів» від Universal Bank

З 1 по 31 грудня  2008 року для фізичних осіб Universal Bank вводить спеціальну депозитну пропозицію:  «Депозит на 45 днів» з виплатою відсотків в кінці терміну, що допоможе вкладникам своєчасно  та вільно планувати свій бюджет.

 

Нові короткострокові депозити від Universal Bank на 1-2 місяці також містять вигідні умови розміщення коштів для вкладників:  так, мінімальна сума вкладу для фізичних та  юридичних осіб складає 1000 і 

 5 000 грн. відповідно. При вкладі в гривнях відсоткова ставка досягає 17.00%, в іноземній валюті - 11.00% і 11.50% в доларах США та євро відповідно.

  

«Universal Bank пропонує своїм клієнтам лінію строкових вкладів, диференційованих по термінах залучення, періодичності виплати відсотків та прибутковості. Ми враховуємо потреби всіх категорій населення України в існуючій економічній ситуації. У грудні банк підвищує відсоткові ставки по короткострокових депозитних програмах для фізичних та  юридичних осіб, приватних підприємців, пенсіонерів, з щомісячною виплатою відсотків, а також з виплатою відсотків в кінці терміну. Universal Bank пропонує різноманітні депозитні програми, серед яких наш клієнт може вибрати найбільш оптимальну», - говорить  Маммадов Муса, Директор департаменту депозитів.