Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

«Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинг надійності депозитів Universal Bank на рівні «5»

25 грудня 2009 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз підтвердило найвищу оцінку Universal Bank в рейтингу надійності банківських депозитів. Протягом серпня – грудня 2009 року банк підтверджує свою позицію в даному рейтингу серед 7 банків з найвищою відміткою.


Рейтинг відображає довгострокову фінансову стійкість банку та надійність депозитних програм, які характеризують установу як таку, що здатна вчасно та в повному обсязі проводити виплати по депозитах.


У процесі надання рейтингу агентство враховує такі показники як: ліквідність банку, стабільність ресурсної бази, диверсифікація та якість активів, ефективність діяльності, ступінь чутливості банку до несприятливих зовнішніх економічних та політичних чинників, а також наявність підтримки й можливість залучення ресурсів.


«Збереження рейтингу надійності банківських вкладів Universal Bank на найвищому рівні ще раз підтверджує, що наш банк є стабільною фінансовою установою з мінімальною чутливістю до впливу несприятливих фінансових та економічних чинників. Депозити від Universal Bank – це не лише привабливі умови, а й надійність, що в черговий раз підтверджено незалежним національним рейтинговим агенством», – повідомив заступник голови правління з роздрібного бізнесу Universal Bank Ігор Дорошенко.