Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Акція «Сплачуйте з Visa — вигравайте з Visa»

Шановні клієнти Universal Bank!

Ми раді повідомити Вас про початок Акції «Сплачуйте з Visa — вигравайте з Visa», що проводитиметься компанією Visa.

З 1 грудня 2012 року по 31 травня 2013 року кожен власник платіжної картки Visa від Universal Bank матиме унікальну можливість прийняти участь у розіграші цінних подарунків та подорожей, розраховуючись платіжною карткою Visa від Universal Bank в торгово-сервісних мережах, пристроях самообслуговування, та з використанням мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунку номерів мобільних телефонів, сплату комунальних платежів та ін).

Додатково: Кожен власник платіжної картки Visa від Universal Bank, розраховуючись в торгово-сервісній мережі супермаркетів «Фуршет» (106 супермаркетів в 57 містах України), отримуватиме знижку у розмірі 4% протягом всього періоду дії Акції.

Подарунки розігруватимуться в трьох етапах:

1 етап: з 1.12.2012 року по 31.01.2013 року.

Кожен власник платіжної картки Visa від Universal Bank має можливість виграти сертифікат на 1000 гривень від мережі «Фуршет» розраховуючись платіжною карткою за придбані товари або послуги.

2 етап: з 1.02.2013 року по 31.03.2013 року.

Розраховуючись платіжною карткою Visa від Universal Bank кожен власник має шанс виграти сертифікат на 1000 гривень в мережі за вибором клієнта: «Watsons», «Фокстрот», «Інтертоп».

3 етап: з 1.04.2013 року по 31.05.2013 року.

Власникам платіжних карток Visa від Universal Bank надається унікальна можливість протягом останніх трьох місяців дії Акції здійснити розрахунки за допомогою платіжної картки Visa та прийняти участь в розіграші шести подорожей до моря на двох в будь яку країну на вибір переможця, а саме: Чорногорія, Хорватія. Участь у розіграші подорожей будуть приймать транзакції, що відбулись протягом всього періоду дії Акції за допомогою платіжної картки Visa.

Увага! Ліміт на кількість чи суму операцій відсутній, кожна наступна операція збільшує Ваші шанси на отримання подарунка або білетів на подорож в теплі країни для відпочинку. Умови Акції розповсюджуються на транзакції, що відбулись на території України.

Детальніше про умови Акції Ви можете ознайомитись на сайті: http://www.visa.com.ua