Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Universal Bank вдосконалює депозитні програми для фізичних осіб

 

Дотримуючись  стратегії постійного  вдосконалення строкових депозитних програм для фізичних осіб з виплатою відсотків в кінці строку, в листопаді Universal Bank підвищив відсоткові ставки по вкладам строком на 3 місяці  - найвища ставка зросла на 1,25% і  склала 16, 50% у національній валюті. При вкладі в іноземній валюті відсоткова ставка в євро і в доларах зросла до 10,75%.

Також збільшилися відсоткові ставки по депозитах з виплатою відсотків в кінці строку для пенсіонерів: максимальна ставка за вкладом в національній валюті зросла з 15, 75% до 17,00%.  Якщо вклад проводиться в іноземній валюті, ставки досягають 11, 25% як в євро, так і в доларах США.

На сьогоднішній момент українські споживачі все більше уваги приділяють характеристикам банків, саме тому для клієнтів найголовнішим фактором при виборі завжди є стабільність банку, прозорі та вигідні умови запропонованих банком  програм. Universal Bank реагує на всі зміни ринка і прагне задовольнити потреби кожного клієнта, саме це пояснює появу нових вигідних умов надання банківських продуктів і послуг. Інформуючи споживачів про підвищення відсоткових ставок по депозитних продуктах, про тенденції та зміни на банківському ринку України, банк підвищує  загальний рівень обізнаності споживацького сегменту.

«Universal Bank, як частина фінансової групи EFG Group, завжди швидко  та якісно реагує на будь-які зміни як в Україні, так і на міжнародному фінансовому ринку. Нові відсоткові ставки по депозитам  для фізичних  осіб  та пенсіонерів максимально повно відповідають актуальним потребам різних категорій клієнтів, поєднуючи в собі вимоги до прибутковості і можливість ефективно управляти власними коштами.  Вигідна система відсоткових ставок, індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять нашу депозитну програму для фізичних осіб та пенсіонерів максимально зручним і ефективним інструментом в управлінні власними коштами» - коментує Маммадов Муса, Директор департаменту депозитів Universal Bank.