Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Universal Bank приєднався до міжнародної платіжної системи MasterCard International

Universal Bank отримав офіційне підтвердження статусу Принципового Члена платіжної системи MasterCard International.

Завдяки стабільним фінансовим показникам зростання  банку, його високій позиції в рейтинговому агентстві зі стабільним прогнозом та визнаною позицією в світі EFG Group,  Universal Bank швидко пройшов усю процедуру оформлення та набув статус Принципового Члена MasterСard International.

 

Високий статус забезпечує Universal Bank право на випуск і обслуговування платіжних карт Master Сard, Maestro, MasterСard Electronic і Cirrus. У недалекому майбутньому клієнти банку  користуватимуться платіжною системою MasterCard, як вони вже користуються  картками платіжної системи VISA.

 

Головною перевагою статусу Принципового Члена MasterCard International є можливість для банку безпосередньо працювати з платіжною системою MasterСard, а у клієнтів банку з´явиться можливість вибору платіжної картки відповідного типу. Також членство надає додаткові можливості для формування оптимального банківського продуктового ряду і реалізації гнучкої тарифної сітки для задоволення різних потреб клієнтів банку.

 

«Запропонувавши дані продукти, наш банк отримує можливість оптимізувати свої карткові програми, використовуючи кращий досвід західних країн і постачальників технологічних рішень по здійсненню  операцій за безготівковим розрахунком», - вважає Член правління Universal Bank Дімітріос Товіль.