Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Universal Bank отримав найвищий рейтинг надійності банківських вкладів

Агентство «Кредит Рейтинг» присвоїло Universal Bank найвищий рейтинг надійності банківських вкладів з відміткою «5».  Даний рейтинг відображає довгострокову фінансову стійкість банку та надійність депозитних програм, які характеризується здатністю установи вчасно та в повному обсязі проводити виплати по депозитах протягом найближчих 12 місяців.


Рейтинг надійності вкладу привласнений Universal Bank за спеціально розробленою шкалою, що відображає рівень надійності депозиту в порівнянні з вкладами в інші банки, які в даний час  працюють на українському ринку. В процесі присвоєння рейтингів були проаналізовані такі характеристики як ліквідність банків, структура, а також концентрація ресурсної бази та якості активів, збалансованість активів і пасивів, чутливість банку до несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов, наявність доступу до зовнішніх джерел фінансування і ступінь залежності від них.


Рейтинг надійності банківських вкладів – це новий вид рейтингів, який розроблено з метою захисту вкладників банків шляхом підвищення їх інформованості щодо надійності банківських установ.
«У теперішні непрості часи надійність – це найбільш важлива характеристика будь-якої фінансової установи. Завдяки рейтингу надійності вкладів, клієнтам буде значно простіше зрозуміти характеристики банку, з яким планується співпраця. У свою чергу дані обставини нівелюють ризики при грошовому вкладі клієнтів» - говорить Директор з маркетингу Universal Bank, Тетяна Черненко.