Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Universal Bank отримав перемогу у трьох номінаціях рейтингу «Банки 2020 року»

5 лютого в рамках VI LEGAL BANKING FORUM, що був проведений «Фінансовим клубом» та видавництвом «Юридична практика», були нагороджені переможці рейтингу «Банки 2020 року».

У категорії «Банки з приватним українським капіталом серед великих банків»  Universal Bank отримав перемогу у трьох номінаціях:

  1.  «Чистий банк» (співвідношення кредитів 1-2 класу фізичних осіб та 1-3 класу юридичних осіб до розміру кредитного портфелю за січень-листопад 2019 року);

  2.  «Роздрібний банк» (абсолютний приріст гривневих кредитів фізичних осіб за січень-листопад 2019 року), 

  3.  «Ощадний банк для населення» (абсолютний приріст гривневих поточних рахунків фізичних осіб за січень-листопад 2019 року)

У розрахунках використовувалися дані звітності банків, яку публікує Національний банк, станом на 1 січня і на 1 грудня 2019 року. Ключовими показниками стали динаміка активів, депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфеля платіжних карток.

Ми пишаємося черговими відзнаками Universal Bank на українському ринку  і надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб надійність та стабільність Банку високо цінувалась експертами та клієнтами!

 Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням