Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Тренінг по фінансовій грамотності для вихованців Дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія»


На сьогоднішній день навчання фінансової грамотності - одна з важливих завдань соціуму. Фінансова грамотність - це базова складова фінансової культури, яка включає в себе знання, навички, вміння у фінансовій сфері, формування яких визначає здатність людини ефективно виконувати різні соціально-економічні ролі.

Навички фінансової грамотності набуваються і розвиваються протягом усього життя, починаючи з раннього дитинства. Важливо, що ці навички здобуваються в сім'ї, на практиці, під час обговорення сімейних покупок, відпочинку, можливих доходів.

На жаль, не всі члени нашого суспільства мають можливість отримати такі знання в сім'ї. У Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр «Надія» потрапляють діти в складних життєвих обставинах. Це сироти, діти позбавлені опіки, з неблагополучних сімей, безпритульні.

Першим кроком до соціальної реабілітації та підготовка до життя в суспільстві є зустріч присвячена фінансовій грамотності, яку для вихованців Дитячого центру «Надія» провів Universal Bank 27 вересень 2019 року.

Ми вважаємо, дані знання важливі і корисні для дітей, отримавши їх вони навчитися управляти особистими фінансами і уникати небезпечних фінансових процедур. Крім корисних знань, діти ще отримали масу позитивних емоцій.

Приділяти увагу дітям, які потребують - важливий елемент соціальної відповідальності Universal Bank. Зробимо все можливе, щоб наші зустрічі стали частіше, а діти в центрі "Надія" - щасливішими!