Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Підтверджена найвища оцінка Universal Bank в рейтингу надійності банківських вкладів

Національне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» провело оновлення рейтингу надійності банківських вкладів, який вперше було складено агентством в березні 2009 року. Згідно останніх даних за  квітень 2009 року рейтинг Universal Bank підтверджено на рівні попереднього місяця з найвищою відміткою «5»*.

Оцінка надійності банківських вкладів «5» означає, що банк, який отримав таку оцінку – надійний та мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників.

При наданні рейтингу агентство використовує систему власних критеріїв оцінювання. Середи них: ліквідність банку, структура, концентрація і стабільність ресурсної бази, диверсифікація та якість активів, ефективність діяльності, ступінь чутливості банку до виникнення несприятливих економічних або політичних чинників, наявність підтримки і можливість залучення ресурсів.

За даними квітня 2009 року всього 15 банків, серед  клієнтів «Кредит-Рейтинг», отримали найвищу відмітку. Згідно з планами агентства, список  банків у рейтингу оновлюватиметься на щомісячній основі.


«Команда фахівців Universal Bank регулярно працює над збереженням характеристик надійності банку на високому рівні, незалежно від економічної ситуації в країні. У нашому розумінні, надійне партнерство з клієнтами, яке супроводжується якісним сервісом – завдання нашого банку для виконання своїх зобов´язань перед клієнтами. Виконуючи поставлені перед собою завдання, ми, тим самим, повністю задовольняємо потреби й очікування наших клієнтів» - говорить Мілтос Папаніколаоу, Голова правління Universal Bank.


*- дана оцінка була вперше надана Universal Bank при першому складанні рейтингу надійності банківських вкладів в березні 2009 року.

Офіційний сайт агентства «Кредит-Рейтинг»: http://www.credit-rating.com.ua


Детальніше про рейтинг вкладів: http://www.credit-rating.com.ua/ru/Bankdepositratings.html