Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Купівля іноземної валюти на аукціонах НБУ (долари США, євро та швейцарські франки)

Шановні клієнти!
 
Universal Bank йде на зустріч своїм клієнтам, оскільки ми прагнемо дотримуватися політики взаємовигідної співпраці і задоволення Ваших потреб.
 
Саме тому наш банк приймає участь у валютних аукціонах НБУ. Ми допомагаємо своїм клієнтам сплачувати щомісячні платежі по кредиту з меншими втратами від коливань курсу іноземних валют. Валютні аукціони – це також можливість достроково погасити власні щомісячні платежі або тіло кредиту.
 
Таким чином клієнти нашого банку отримують можливість полегшити кредитне навантаження і справно сплачувати свої зобов’язання перед банком.
 
Аукціони проводяться у дні і на умовах, що визначаються НБУ. З умовами та термінами проведення кожного окремого аукціону можна ознайомитись на сторінці НБУ www.bank.gov.ua, в розділі «Прес-релізи та офіційні повідомлення».
 
Суть цих аукціонів полягає в тому, що банки отримують можливість придбати іноземну валюту: долари США, євро або швейцарські франки за пільговим курсом, і за тим самим курсом продати її своїм клієнтам (+ 0,5% відрахувань до пенсійного фонду). Наприклад, протягом липня – серпня 2009 р. пільговий курс аукціонів НБУ з продажу доларів США був встановлений на рівні від 7,63 до 8,0 гривні за долар, в залежності від дати проведення аукціону.
 
Також необхідно враховувати, що участь у валютних аукціонах дає можливість придбати іноземну валюту на суму, яка не перевищує 50 тис. дол. США на календарний місяць за однією кредитною угодою.
 
Нижче ми розповімо, як в нашому банку можна придбати іноземну валюту за пільговим курсом і спрямувати її за цільовим призначенням.
 
З якою метою Ви можете використовувати іноземну валюту за пільговим курсом?
 
Існує три цільових призначення погашення зобов’язань перед банком в іноземній валюті за пільговим курсом:
  • Погашення поточного щомісячного платежу за кредитом (не раніше, ніж за сім календарних днів до дати планового платежу).
  • Погашення простроченої заборгованості за кредитом.
  • Дострокове погашення щомісячної виплати та тіла кредиту.
 
Що необхідно для придбання іноземної валюти?
 
Щоб придбати «пільгову валюту», Вам необхідно подати заявку в будь-якому відділенні Universal Bank. Для цього при собі потрібно мати:
  • Паспортний документ (паспорт громадянина України).
  • Ваш екземпляр кредитної угоди (оригінал).
  • Національну валюту в сумі, достатньої для проведення операції.
 
При здійснені операції купівлі валюти Вам необхідно поповнити власний поточний рахунок у гривні на суму, що складається з гривневого еквіваленту валюти, яку Ви плануєте придбати по курсу аукціону (з урахуванням сплати 0,5% до пенсійного фонду).
 
Детальну консультаціюз приводу подання заявки про купівлю іноземної валюти за умовами аукціонів НБУ Ви зможете отримати за телефоном довідкового центру 0 800 300 900 (цілодобово) або у найближчому відділенні Universal Bank.