Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

«Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинг надійності депозитів Universal Bank на найвищому рівні «5»

Наприкінці лютого 2010 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз підтвердило найвищу оцінку Universal Bank в рейтингу надійності банківських депозитів. Протягом останнього року (даний рейтинг започатковано 24 березня 2009 року) Universal Bank постійно підтверджує свою позицію в даному рейтингу серед 7 банків з найвищою відміткою. Дивіться: http://www.credit-rating.ua/ru/ratings/199

Рейтинг надійності депозитів присвоюється банку за спеціально розробленою агентством рейтинговою шкалою та характеризує рівень відносної надійності депозиту у цьому банку порівняно з вкладами в інші українські банки. У процесі надання рейтингу агентство враховує такі показники як: ліквідність банку, структура, концентрація та стабільність ресурсної бази, диверсифікація та якість активів, ефективність діяльності, ступінь чутливості банку до несприятливих зовнішніх економічних та політичних чинників, а також наявність підтримки й можливість залучення ресурсів. Найвищий рейтинг надійності депозитів Universal Bank відображає довгострокову фінансову стійкість банку та надійність депозитних програм, які характеризують установу як таку, що здатна вчасно та в повному обсязі проводити виплати по депозитах.

«Ми раді знову підтвердити найвищий рейтинг надійності депозитів. Цей рейтинг, а також наша незмінна репутація надійного фінансового партнера, високий рівень сервісу та професіоналізму співробітників, значна вигідність та зручність депозитних програм, що ми пропонуємо – усе це призводить до неперервного зростання роздрібного депозитного портфелю Universal Bank, стабільно високого рівня переоформлення вкладів на новий строк, та рівня довіри наших клієнтів, які залишаються з нами надовго», – зазначив заступник голови правління з роздрібного бізнесу, член правління Universal Bank Ігор Дорошенко.