Безкоштовно по Україні 0 800 300 200
Чат-бот

Депозит «Зростай!» тепер можна оформити до 31 січня 2010 року

У серпні 2009 року Universal Bank запропонував акційний депозит «Зростай!», який дозволяє заробляти більше за умови поступового продовження строку вкладу. Це депозит строком на 2 місяці з можливістю продовження на наступні періоди під підвищену процентну ставку до 24% у гривні та до 12,25% у доларах США та євро. Тобто за умовами депозиту, кожні два місяці вкладник має можливість або забрати вклад, або залишити його на новий строк під вищу процентну ставку.
 
Всього за чотири місяці свого існування депозит «Зростай!» став найпопулярнішим строковим депозитом банку. Його відкрили більше 10 000 клієнтів, причому 97,8% із них пізніше прийняли рішення про продовження депозиту на наступний строк. З усіх нових строкових депозитів, що відкривались клієнтами банку з серпня 2009 року, 76% - це депозити «Зростай!». А частка цього продукту в загальному портфелі роздрібних строкових депозитів банку станом на кінець листопада поточного року досягла 47,8%. Тому було вирішено продовжити дію акційного депозиту «Зростай!» до 31 січня 2010 року!
 
Ігор Дорошенко, заступник голови правління з роздрібного бізнесу, член правління Universal Bank: «Ми постійно аналізуємо побажання наших клієнтів і вивчаємо їх потреби. А членство у потужній європейській банківській групі, висока надійність та стабільна позиція нашого банку на українському ринку дає нам можливість розробляти інноваційні продукти, що оптимально відповідають найважливішим очікуванням наших клієнтів та дозволяють будувати з ними довготривалі та плідні партнерські взаємовідносини».
 

Більше про умови депозиту «Зростай!» можна дізнатись тут: http://www.universalbank.com.ua/cgi-bin/p.cgi?a=grow&lng=ua&x=11,421