Безкоштовно по Україні 0 800 300 200

 «Лікар Поруч» від СК «Довіра та Гарантія» - це перша в Україні програма медичного страхування, що надає можливість отримати консультацію лікаря онлайн!

Як це працює

  • Для спілкування з лікарем необхідно тільки пристрій з доступом до інтернету!
  • Консультації лікаря надаються на спеціальному веб-порталі медичних консультацій за допомогою відеозв’язку,  аудіозв’язку, чи онлайн-чату на вибір Клієнта
  • Також для зручності, протягом консультації доступна можливість обмінюватись з лікарем додатковими файлами (наприклад, результатами аналізів)

Переваги програми

  • Можливість отримати консультацію лікаря в будь-якому місці, де є доступ до інтернету, навіть за кордоном
  • Досвідчені та ввічливі лікарі, що уважно вислухають Вас та нададуть рекомендацію з приводу найбільш оптимального лікування
  • Зручний формат консультації без необхідності візиту до лікарні та на будь-якому пристрої, що має доступ до інтернету

Пакети послуг

Базовий - 700 грн.

Все включено - 1200 грн.

Консультації лікаря

10 консультацій
20 консультацій
строк дії - 12 місяців
2 застраховані особи (чоловік/дружина/дитина)
лікарі - терапевт/педіатр/сімейний лікар

Супровід "Гарячою лінією"

Запис на онлайн консультацію
Запис на онлайн консультацію
-
Пошук ліків в аптеках
-
Запис на візит до лікарні
-
Запис на забір аналізів
Технічна та інформаційна підтримка

Щоб скористатися послугою Вам достатньо:

1. Оформити програму "Лікар Поруч" у будь-якому відділенні нашого банку. 
Перш за все оберіть пакет послуг який вам найбільш до вподоби, та зверніться до спеціаліста банку для його оформлення та видачі карти Клієнта.

2. Заповнити дані Вашого профілю в «Особистому кабінеті» веб- порталу консультацій. 
За допомогою коду доступу, що надійде Вам в SMS повідомленні після оформлення програми, та веб-сайту страхової компанії  ввійдіть в «Особистий кабінет» партнера програми botkin.pro, та заповніть дані Вашого профілю (пункт меню "Мій аккаунт").


3. У разі необхідності, подати заявку на отримання консультації лікаря.
Це можна зробити самостійно (увійдіть в Особистий Кабінет, оберіть лікаря та зручний для вас день та час), або за цілодобовим та безкоштовним номером телефону 0 800 300 992 (назвіть консультанту номер, що вказаний на Вашій картці).

4. Провести заплановану Вами консультацію. 
У обраний Вами день та час зайдіть в Особистий кабінет, підключіться до відеозв’язку, аудіозв’язку, чи онлайн-чату з обраним вами спеціалістом, та отримайте необхідну Вам консультацію лікаря.


*Послугу страхування надає ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ», ліцензія на проведення добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров’я), видана Розпорядженням Нацкомфінпослуг №2984 від 04.07.2017 року


**Детальні умови програми страхування «Лікар Поруч», та технічні вимоги до пристроїв читайте в договорі страхування на сайті www.digins.ua/lp